WWW.SANGENAUTOS.NL- Fiat 500 1.2 Sport
- Door inruil verkregen
- Airco
- navigatie/carplay
- distributie nw bij 177000 incl grote beurt met schijven en blokken
- half leder interieur
- 178300 km gelopen
- 16 inch LM Sport Velgen
- Apk 5-2027 ( eventueel nieuwe bij aflevering)
- 2 sleutels
- 2 kleine beschadigingen zie fotos
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | T068BH |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 24-06-2023 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 28-05-2014 |
| APK vervaldatum | 22-05-2027 |
| Tellerstand | 178.300 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 102 Nm |
| Gewicht | 840 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 5.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Park distance control
- Parkeersensoren achter
- Sportvelgen
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Groot scherm
- Lederen interieur
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte dakhemel
Veiligheid - Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!