WWW.SANGENAUTOS.NL- Fiat 500 1.2 Sport
- Door inruil verkregen
- Airco Automatisch
- half leder interieur
- 237849 km gelopen
- 16 inch LM Sport Velgen
- Apk 10-2026 ( eventueel nieuwe bij aflevering)
- 2 sleutels
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 87SVG5 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 12-01-2012 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 27-03-2008 |
| APK vervaldatum | 01-10-2026 |
| Tellerstand | 237.849 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 102 Nm |
| Gewicht | 840 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterspoiler
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 15"
Infotainment - Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!