WWW.SANGENAUTOS.NL- Range Rover Evoque 2.0
- Meridian muziek installatie
- black pakket
- 4 wiel aangedreven
- navigatie
- trekhaak
- vol leder interieur
- Panormadak
- 129611 km gelopen
- Mistlampen voor
- 20 inch LM originele Sport Velgen met pirelli zero banden
- Apk 05-2026 ( eventueel nieuwe bij aflevering)
- 2 sleutels
- Boekjes compleet en ingevuld
- dealer onderhouden
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | HB828J |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 09-10-2015 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 09-10-2015 |
| APK vervaldatum | 30-05-2026 |
| Tellerstand | 129.611 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 3500 RPM |
| Koppel | 380 Nm |
| Gewicht | 1646 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 549 - 575 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Koplampreiniging
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment - Audio installatie
- Dvd speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Connected services
- Elektronisch sper differentieel
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Led mistlampen
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!