WWW.SANGENAUTOS.NL- Fiat 500 0.9 Lounge
- Panormadak
- Door inruil verkregen
- nieuwe koppeling en remschijven en blokken
- Airco
- Automaat
- 153407 km gelopen
- 15 inch LM Sport Velgen
- Apk 09-2026 ( eventueel nieuwe bij aflevering)
- 2 sleutels
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 91XSL4 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-07-2012 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 26-07-2012 |
| APK vervaldatum | 02-09-2026 |
| Tellerstand | 153.407 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Vermogen | 63 kW / 86 PK |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 145 Nm |
| Gewicht | 915 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 3.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Panoramadak
Infotainment - Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!