WWW.SANGENAUTOS.NL- Fiat 500 1.2 Lounge Automaat
- Panormadak
- Nieuwstaat
- Airco
- Navigatie
- Dealer onderhouden
- Parelmoer kleur
- 27616 km gelopen
- Mistlampen voor
- 15 inch LM Sport Velgen
- Apk 04-2027 ( eventueel nieuwe bij aflevering)
- 2 sleutels
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | R849BR |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 19-07-2022 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 07-04-2016 |
| APK vervaldatum | 22-04-2027 |
| Tellerstand | 27.616 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 102 Nm |
| Gewicht | 875 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Speciale kleur
Infotainment - Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!