WWW.SANGENAUTOS.NL- Alfa Romeo Mito 1.4
- Airco
- 219689 km gelopen
- Pdc sensors achter
- Mistlampen voor
- 16 inch LM Sport Velgen
- Apk 2-2027
- wegens inruil verkregen
- 2 sleutels
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | NJ342H |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 03-04-2017 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 17-07-2009 |
| APK vervaldatum | 15-02-2027 |
| Tellerstand | 219.689 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5750 RPM |
| Koppel | 120 Nm |
| Gewicht | 1055 kg |
| Maximum massa geremd | 500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.9 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 7.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
Interieur - Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!