WWW.SANGENAUTOS.NL- Bmw X5 x drive 3.0 i
- full opties
- Panormadak- schuifdak
- Airco
- Elektrisch bedienbare stoelen
- Afneembare trekhaak
- Cruise controle
- Lederen bekleding
- 275500 km gelopen
- Pdc sensors achter en voor
- Mistlampen voor
- 18 inch LM Sport Velgen
- Apk 10-2026
- 3 sleutels
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 8XRG90 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 08-10-2014 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 28-09-2007 |
| APK vervaldatum | 21-10-2026 |
| Tellerstand | 275.484 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Vermogen | 200 kW / 272 PK |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6650 RPM |
| Koppel | 315 Nm |
| Gewicht | 2025 kg |
| Maximum massa geremd | 2700 kg |
| Gemiddeld verbruik | 10.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 387 - 423 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 3 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment - Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Cd-wisselaar
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Stuur leder
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!