WWW.SANGENAUTOS.NL- Fiat 500 1.0 Hybrid Dolcevita
- Panormadak
- Airco
- Cruise controle
- Half Lederen bekleding Dolcevita
- 24500 km gelopen
- Pdc sensors achter
- Mistlampen voor
- 16 inch LM Sport Velgen
- Apk nieuwe bij aflevering
- 2 sleutels
- 1 eigenaar
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 24.350 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 92 Nm |
| Gewicht | 955 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.6 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Stuur kunstleder
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!