WWW.SANGENAUTOS.NL- Opel Corsa 1.0 Turbo OPC line
- 1 eigenaar
- recent grote beurt gehad
- afneembare trekhaak
- Airco Automatisch
- Cruise controle
- Navigatie
- 133196 km gelopen
- Pdc sensors achter
- Mistlampen voor
- 16 inch LM Sport Velgen
- 2 sleutels
- Boekjes compleet en ingevuld
- Financiering mogelijk via AB Lease
- Voor meer informatie kunt u contact opnemen per mail / whatsapp / telefoon met Sangen Autos
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijk zorg word besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Met Vriendelijke Groeten
Sangen Autos
De Run 5504
5504 DH Veldhoven
info@sangenautos.nl
0031 (0)631990914
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | SG580X |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 31-03-2018 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 31-03-2018 |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| Tellerstand | 133.196 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 3700 RPM |
| Koppel | 170 Nm |
| Gewicht | 1063 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterspoiler
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Wifi
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!